• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/atesbazyemekfabrikasi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+9005551841042
  • https://twitter.com/atesbazyemek
  • https://www.instagram.com/atesbazyemek/
  • https://www.youtube.com/channel/UCNbrUivipWw4-XZ2rBy_7xg

Hakkımızda

ATEŞBAZ YEMEK özel sektör yöneticilik deneyimine sahip genç ve dinamik bir ekip tarafından kurulmuş, ARLI Sanayi Bölgesinde yeni bir mekanda, yeni bir tesiste faaliyet gösteren yepyeni bir kuruluştur.

Ateşbaz Yemek, sadece yemek üreten bir sanayi kuruluşu olmak yerine, üretim ve servisine nezafeti, nezaketi, zerafeti, bilgiyi, görgüyü ve modern işletmecilik anlayışı katarak müşterilerine hizmeti ilke edinmiştir.
Ateşbaz Yemek, bir işletmenin büyüyebilmesi için, müşteri tatmininin ve memnuniyetinin olmazsa olmaz şart olduğunun bilinci ile hareket etmektedir.
Bu anlayıştan hareketle üretim departmanında çalışan her personelin yemek sektöründe deneyimli ve eğitimli bir kadrodan oluşturmuştur.
Ateşbaz Yemek'in en temel ilkelerinden biri, servisi zamanında ve müşterinin istekleri doğrultusunda gerçekleştirmektir ve bunu yapmayı taahüt etmektedir.
Ateşbaz Yemek, yemeği bir külfet olmaktan çıkartıp temizliği, doyuruculuğu, lezizliği ile bir keyife dönüştürmeyi amaçlamıştır. Bunu sağlamak içinde bir gıda mühendisimiz kontrolünde, üretimde kullanılan malzemeleri kalite ve sağlık standartlarına uygun bir şekilde özenle ve titizlikle seçilmektedir.
Ateşbaz Yemek, bu hizmet anlayışı ile değerli kuruluşunuzu 'da müşteri portföyü içinde görmekten memnuniyet duyacaktır.

VİZYONUMUZ;
Çağın teknolojik gelişmelerine uygun imkanlar ile yüksek standartlarda hizmet ve ürün kalitemizle, müşteri memnuniyetini esas alan; akılcı, bilimsel ve objektif yöntemlerle sistemimizi sürekli güncelleyip geliştiren; kaliteyi en ekonomik ve hızlı bir şekilde temin ederek...
Uzman kadrosu ve tüm gereksinimlere en üst düzeyde yanıt veren alt yapısıyla, müşterilerine destek vererek, hijyenden ödün vermeden, müşterilerine layık oldukları yüksek kaliteyi sunan bir “ÇÖZÜM ORTAĞI” olabilmektir.

MİSYONUMUZ;
Sektöründe yeni olmanın verdiği sorumluluk ve bilinçle, müşterilerine sunduğu tüm hizmet ve ürünlerdeki hizmet kalite seviyelerini uzman ekibi ile birlikte daima takip ve kontrol etmektedir.